לקבלת שירותים נוטריוניים

1-800-980-980

מדוע חשוב להתייעץ עם עורך דין לחוזים?

חוזה הוא הסכם הניתן לאכיפה ויש לו תוקף משפטי, בישראל קיים חוק החוזים המגדירים את מסגרות אכיפת החוזה והסנקציות נגד מי שלא מקיים את החוזה.

חשוב מאוד להתייעץ בשירותי מומחה לדיני חוזים אם זה לרכישת עסקיות או פרטיות.

מיהו עו"ד חוזים?

עורך דין יכול לייצג לקוחות בכל תחום ללא צורך ברישיון מיוחד לעסוק בהתמחות מסוימת, בישראל בתחום עריכת הדין אין אפשרות לקבל מומחיות פורמלית רשמית בתחום מסוים לרבות בחוזים, החוק אף אוסר לעורך דין להציג עצמו כמומחה לדיני חוזים.

עורכי הדין יכולים להתמקצע בתחום משפטי ספציפי בין השאר בשנים האחרונות אנו עדים להתמקצעות בנושא עורך דין להסכמים ודיני חוזים אשר עיקר עיסוקם הוא בתחום זה, באמצעות עורך דין חוזים הלקוח מקבל חוזה מקצועי ואיכותי המתאים לדרישות הלקוח וישמור על האינטרסים שלו.

למה אסור לחתום על חוזה ללא עו"ד חוזים?

במהלך חיינו אנו חותמים על חוזים והסכמים רבים אם זה באופן פרטי או באופן עסקי, חוזים והסכמים נועדו להגן על האינטרסים שלנו ולכן אנו צריכים לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בתחום זה.

דיני חוזים הם מורכבים מאוד ובעלי פרטים רבים אנו חייבים לשים לב לכל הפרטים עו"ד חוזים מקצועי ומנוסה ישים לב לכל הפרטים הקטנים בעוד שאדם מהשורה לא יבחין בהם.

החוזה חייב לעמוד בדרישת החוק של מדינת ישראל, עו"ד חוזים מכיר את החוק ויכול לבדוק באם החוזה עומד בדרישת החוק.

קיימים סוגים רבים של חוזים והסכמים, עורך דין להסכמים ינסח הסכם וייתן לו תוקף משפטי חוקי, לא מספיק לחתום על הסכם חשוב לאשר אותו חוקית לדוגמה הסכם שותפות, הסכם ממון או ירושות, ללא תוקף חוקי ברשם המתאים לא ניתן יהיה לאכוף אותם. 

עו"ד חוזים המתמחה בקרקעות יוכל לבדוק לנו את חוזה רכישת או מכירת נדל"ן ולשמור על האינטרסים שלנו שלא נפגע מנוכלות או מנגד שנוכל לעמוד בדרישות החוזה שכן במידה ולא נוכל לעמוד בדרישות אנו נפר חוזה וזה עלול לגרום לקנסות ועונשים בהתאם לחוק.

דוגמאות לסוגי חוזים

כדי שחוזה יהיה חוקי הא צריך לכלול שלושה מרכיבים עיקריים: הצעה, קיבול, וגמרות דעת, המשפט בישראל מכיר במספר חוזים פרטניים אשר יש להם התייחסות חקיקתית מיוחדת כמו לדוגמה חוזה מכר, חוזה שכירות, חוזה אחיד, חוזה קבלנות, חוזה ביטוח, חוזה רשות בין מדינת ישראל לגוף אחר, חוזה יחסי עבודה. במקרים אלו גובר החוק הפרטני על החוק הכללי של דני החוזים.

 

 

עו"ד ונוטריון משה אלפסי, בוגר משפטים מאוניברסיטת מנצ'סטר ותואר שני במשפטים באוניברסיטת ת"א. מוסמך כנוטריון ומשתמש כיו"ר ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי הדין בת"א. ליצירת קשר חייג: 1-800-980-980

פנייה לייעוץ אישי

האמור למעלה ובאתר תרגום נוטריוני בכלל אינו תחליף לייעוץ משפטי אישי. העושה שימוש באמור לעיל עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

לקבלת שירותים נוטריוניים

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – משה אלפסי

רחוב דרך אבא הלל 7

בית סילבר, רמת גן

טלפון: 1-800-980-980


מידע חשוב נוסף