לקבלת שירותים נוטריוניים

1-800-980-980

נוטריון לאנגלית

שירותי נוטריון לאנגלית

השירותים שאתר תרגום נוטריוני מציע לגולשים כולל את מכלול השירותים הנוטריוניים בישראל, לרבות:

  • תרגומים נוטריוניים לאנגלית ואישורי נוטריון.

  • תרגום נוטריוני לאנגלית.

  • שירותי נוטריון לאנגלית בתחום התרגומים המשפטיים.

  • מסמכי הגירה – תרגומים נוטריוניים.

  • אימות חתימה בפני נוטריון.

  • עריכת צוואה בפני נוטריון וחתימת נוטריון על הסכם ממון.

  • אישור נוטריוני להצהרת מתורגמן.

לקבלת שירותי נוטריון לאנגלית, חייג/י: 1-800-980-980

אנגלית היא שפה בינלאומית ועל כן, כאשר יש צורך בתרגום מסמכים מעברית לשפה אחרת, תרגום לאנגלית, הוא המתאים ביותר.

ישנם מקרים בהם, עולה דרישה לקבלת תרגום בשפת המקום של המדינה, אשר אינה אנגלית, למשל בספרד או איטליה ועל כן, בהתאמה ייתכן ויהיה צורך בתרגום לספרדית או לאיטלקית.

אולם, בחלק ניכר מן המקרים, יתקבל גם תרגום לאנגלית, אשר יאפשר לגוף או לרשות במדינה הזרה, לקרוא את הכתוב במסמך ולקבל את תוכנו כתקין ותקף.

אחד היתרונות של תרגום לאנגלית, הוא שניתן לאתר בקלות נוטריון לאנגלית. במדינת ישראל, אנגלית היא שפת האם של נוטריונים רבים ולאור מקומה של השפה האנגלית בארץ, גם נוטריון אשר אינו דובר אנגלית כשפת אם, שולט בה באופן המאפשר לו לתרגם את המסמך בצורה מקצועית.

במקרה שבו יש לתרגם את המסמך לשפה זרה אחרת, יש קושי גדול יותר לאתר נוטריון הדובר את השפה.

נוטריון לאנגלית – כיצד הוא עובד?

נוטריון לאנגלית, מקבל לידיו את כל המסמכים שצריך לתרגם, בין אם מדובר במסמך אחד קצר ובין אם מדובר במספר מסמכים, עם עמודים רבים.

עבודת התרגום יכולה להיעשות על ידי הנוטריון עצמו, או על ידי חברת תרגום, אך במידה והנוטריון לא מתרגם את המסמך, יקרא הוא בעיון רב את התרגום המוכן ויאשר את נכונותו.

בשני המקרים, מקפיד נוטריון לאנגלית על המינוח המקצועי, על מנת שהתרגום ישקף באופן מדויק ונכון את האמור במסמך המקור.

טרם יתחיל בעבודת התרגום או בקריאה את התרגום המוכן, יברר הנוטריון עם המבקש, האם ישנם פרטים מיוחדים במסמך, החשובים לו במיוחד, האם ישנן הדגשות וכולי.

ככל שהמבקש, יהיה ספציפי יותר לגבי צרכי התרגום, כך יוכל הנוטריון, למלא אחר הדרישה, באופן מקצועי יותר.

האם לפנות אל חברת תרגום?

כאשר יש צורך בקבלת אישור נוטריוני לתרגום, כדאי לפנות אל משרד נוטריון ולא אל חברת תרגום. הסיבה לכך נעוצה בשלושה שיקולים מרכזיים:

1. שיקולי מקצועיות: ראשית לכל, נוטריון לאנגלית, מתמחה בתרגומים משפטיים, כך שהוא מכיר היטב את הצורך של המבקש ואת הרשות או הגוף, אליה יש להגיש את המסמך.

2. חיסכון בזמן: משהוצגה הדרישה לקבלת אישור נוטריון, חייבים לגשת אל המשרד הנוטריון, אם לקבלת אישור נכונות תרגום ואם לשם תרגום המסמך עצמו. לפיכך, כאשר פונים מראש למשרד נוטריון לאנגלית, חוסכים זמן וטרחה, בפנייה אל חברת תרגום ואחר כך, אל נוטריון.

3. עלות נמוכה יותר: מטבע הדברים, כאשר מפצלים משימה אחת לשני גורמים, העלות יקרה יותר. חברת תרגום תגבה את שכרה על עבודת התרגום ואז יהיה צורך לגשת אל הנוטריון, לשם אישור נכונות תרגום. כאשר פונים מראש אל נוטריון לאנגלית, חוסכים בעלויות.

מהו אישור הצהרת מתרגם

בתוקף תפקידו, מוסמך הנוטריון גם לאשר תצהירים והצהרות שונות. לעיתים, אין צורך בקבלת תרגום נוטריוני של נוטריון לאנגלית, אלא ישנה דרישה רק לאישור הצהרת מתרגם.

במצב זה, ניתן לפנות אל חברת תרגום, אשר תתרגם את המסמך ולאחר מכן, יחתום המתרגם, על הצהרת מתרגם, בפני נוטריון.

סמכות זו איננה דורשת מן הנוטריון שליטה בשפת מסמך המקור או בשפת היעד של התרגום, אלא עליו להכיר אך ורק את שפת ההצהרה, עליה חותם המתרגם.

כללי התרגום הנכון 

עת נדרש נוטריון לאנגלית לתרגם מסמך או לאשר נכונות תרגום, יבצע את מלאכתו, על פי כללי התרגום הנכון:

1. ידע בשפות: התנאי המקדמי לתרגום נכון הוא ידע ובקיאות בשפות. נוטריון לאנגלית, המספק שירותי תרגום, שולט היטב בשפת המקור ובשפת היעד. יש לזכור כי שפה מדוברת ושפה כתובה, שונות זו מזו באופן מהותי ולכן, נדרש ידע בשפה הכתובה.

2. מיומנות תרגום: ידע בשפות הוא התנאי הראשון לתרגום מסמכים אך אין בו די בכדי לספק תרגום נכון ומדויק. נדרשת מיומנות תרגום המאפשרת למתרגם, לתת פרשנות נכונה לכל מינוח ומושג.
נוסף על זאת, ככל שהמתרגם מיומן יותר, כך יכול הוא לסיים את העבודה במסגרת לוח זמנים קצר. נוטריון לאנגלית, נדרש במקרים רבים, לספק את השירות בדחיפות והוא עושה כן, ללא כל בעיה.

3. פיסוק נכון: חשיבותו של פיסוק נכון בתרגום מסמך, היא קריטית. לא ניתן לקרוא מסמך ולהבין את האמור בו, בקונטקסט הנכון, ללא פיסוק מתאים. על כן, בעת עבודת התרגום או אישור נכונות תרגום, מקפיד נוטריון לאנגלית, על כללי פיסוק.

נוטריון לאנגלית, מציע שירות של תרגום נוטריוני, כאשר במרבית המקרים, תרגום לאנגלית, הוא התרגום הנדרש. בעת עבודתו, יקפיד הנוטריון על כללי התרגום הנכון, בכדי שהתרגום יהיה מדויק ומקצועי.

עו"ד ונוטריון משה אלפסי, בוגר משפטים מאוניברסיטת מנצ'סטר ותואר שני במשפטים באוניברסיטת ת"א. מוסמך כנוטריון ומשתמש כיו"ר ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי הדין בת"א. ליצירת קשר חייג: 1-800-980-980

פנייה לייעוץ אישי

האמור למעלה ובאתר תרגום נוטריוני בכלל אינו תחליף לייעוץ משפטי אישי. העושה שימוש באמור לעיל עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

לקבלת שירותים נוטריוניים

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – משה אלפסי

רחוב דרך אבא הלל 7

בית סילבר, רמת גן

טלפון: 1-800-980-980


מידע חשוב נוסף