לקבלת שירותים נוטריוניים

1-800-980-980

עורך דין תעבורה נוטריוני

עורך דין נוטריוני המתעסק בתחום התחבורה מסוגל לעזור לכם בפיתרון המצב הבעייתי אליו נכנסתם ואף להפחית את הדו"ח שקיבלתם ובמקרים מסוימים, עורך דין איכותי יוכל לגרום לכך שהלקוח שלו יצא מין המקרה כזכאי מבלי שיצטרך לשלם סכום כזה או אחר . התעסקות בתיקים של פשעי תעבורה, מצריכה בדיקת מסמכים רבים. חלק מין המסמכים נוצרים על ידי הרשויות עצמן, כאשר גם עליהם עורך הדין צריך ולהסתכל ולנסות למצוא ליקויים כאלו ואחרים. חלק נוסף מין המסמכים, מובא על ידי הלקוח עצמו. בכדי לאמת את מקורם יש להוציא אישור נוטריוני על מסמכים כאלה. בעולם של היום, ניתן לזייף גרסאות רבות של מסמכים בצורה מתוחכמת וגבוהה. אישור נוטריוני של עורך דין לענייני תעבורה, על המסמכים שלכם, יוכל לשנות את המקרה עליו אתם נשפטים ולגרום לכך שראיות שתביאו, יתקבלו על ידי הרשות שמתעסקת עם קביעת דין המקרה שלכם.

מה זה בעצם עורך דין נוטריון?

ראשית כול יש לדעת כי עורך דין נוטריון הוא כזה שנמצא במקצוע עריכת הדין לפחות במשך עשר שנים, כאשר הוא קיבל אישור מיוחד מבית המשפט, לאשר מסמכים משפטיים חשובים. כך, זוהי בעצם עבודתו המרכזית, התעסקות עם מסמכים כאלו ואחרים וניסיון לאשר אותם בכדי שיהיו קבילים כראיות אל מול שופט. טוב לדעת כי קבלת שירות ע"י עורך דין תעבורה נוטריון בעת התעסקות בעבירה בגינה אתם נשפטים, יכולה לגרום לשינוי גדול במקרה שלכם ולפיכך אנו ממליצים על שימוש בשירותיו של נוטריון.

אימות מסמכים

כאמור,העבודה עם מסמכים, הינה כול עולמו של עורך הדין הנוטריוני, לכן יש בידו את הידע על גרסאות שונות של מסמכים ומצד שני הוא מכיר את המערכת בצורה טובה יותר, כך, עורך דין איכותי יכול לכוון אתכם למסמכים רלוונטיים או למצוא ליקויים בדו"חות שניתנו. לאחר התעסקות ראשונית עם המסמכים, יחל הנוטריון בהליך אימות המסמכים. לפעמים, אנו נמצא את עצמנו מתעסקים עם מקרי עבירות תנועה  אותם ביצענו לאחרונה כאשר היינו בארץ זרה. כך נוכל לבקש מין הנוטריון, להניח חותמת אפוסטיל רשמית על מסמכים כאלו ואחרים שנבקש לשלוח בשפה אחרת, בכדי שנוכל לתקשר בצורה סדירה יוצר עם  הרשויות הנמצאות בחוץ לארץ.

שירותים נוספים של עורך דין נוטריוני לענייני תעבורה

עורך דין איכותי יוכל לעזור לכם לתרגם מסמכים כאלו ואחרים במידת הצורך, דבר זה גם רלוונטי להתעסקות עם דוחות מחוץ לארץ . בנוסף, יוכל לתת הנוטריון תרגום נוטריוני מקצועי משל עצמו למסמכים אשר תבקשו ליצור. אישור שכזה נותן תוקף למכתבים שהלקוחות יוצרים, ללא אישור זה, אין למסמכים תוקף. בנוסף, שירותי התרגום יכולים להינתן בצורה הפוכה כאשר הלקוח הוא אדם אשר מתקשה לתקשר בשפה העברית וזקוק לתרגום מאושר של מסמך כזה או אחר. עורך דין תעבורה נוטריון מסוגל לאמת את החתימה שלכם, דבר זה הינו הכרחי גם בכדי לגרום למסמכים שתספקו לו, להפוך לאמינים יותר.                                

עו"ד ונוטריון משה אלפסי, בוגר משפטים מאוניברסיטת מנצ'סטר ותואר שני במשפטים באוניברסיטת ת"א. מוסמך כנוטריון ומשתמש כיו"ר ועדת הנוטריונים בלשכת עורכי הדין בת"א. ליצירת קשר חייג: 1-800-980-980

פנייה לייעוץ אישי

האמור למעלה ובאתר תרגום נוטריוני בכלל אינו תחליף לייעוץ משפטי אישי. העושה שימוש באמור לעיל עושה כן על דעת עצמו ובאחריותו בלבד.

לקבלת שירותים נוטריוניים

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – משה אלפסי

רחוב דרך אבא הלל 7

בית סילבר, רמת גן

טלפון: 1-800-980-980


מידע חשוב נוסף